e-Autoškola.cz

Největší server věnovaný autoškolám: 19,482 unikátních návštěvníků za měsíc červen. 134,293 od začátku roku 2008!

Autoškola bleeee

Reklama

Doporučujeme: Skvělé Provident půjčky vyřeší Vaše problémy. Vyzkoušejte také půjčky bez registru ihned, Zákoné pojištění vozidel . Hledáte profesionální autoškolu v Praze? Zkuste V.I.P. autoškola Praha, které je vybavena moderními auty. Oblékněte si hip hop oblečení, stylové kalhoty, boty, tepláky. Krutý Hadry, to je fakt husté oblečení. Ceny oblečení již od 250Kč. Vaše zdraví. Společenské a deskové hry, PC hry a hračky.

Online hry zdarma

Tady jsem vybral několik pěkných on-line her zdarma přístupných. Jde o samé závody aut a podobné věci (parkování atd.). Takže až budete mít plné zuby přípravy do autoškoly na testy, můžete se schutí odreagovat.

Závodní on-line hry

Ult. Ral. Challenge

Online hra Ultimate Rally Challenge
Závod ve vyprahlé poušti obklopené vesničkami a skvělou 3D scenérií. Závod je spřestřený jednak stromy okolo trati a jinými překážkami, jednak spoustou soupeřů a nakonec hlavně tím, že musíte po cestě sbírat další benzín, jinak vám dojde a nemůžete pokračovat dál. Hra je pro jednoho nebo dva hráče.

On The Run

Online hra On The Run
Jste v malém městě a snažíte se ujet policajtům, kteří vas pronásledují a snaží se narážením do vás vás zničit. Všem ve skvělém 3D provedení. Ve městě můžete sbírat několik věcí, jako třeba opravu auta nebo chvíli klidu od policajtů. Ti jsou docela agresivní a nenechají vás ani chvíli v klidu, musíte stále ujíždět.

Miniclip Rally

Online hra Miniclip Rrally
Mini rally, kde sledujete malou trat ze shora a jedete se svým závodníkem. Na začátku se vyberete ze třech závodníků (Ninja, Zed a Opice) a třech různých tratí (džungle, dálnice a chinatoen). Závod vám stíží louže na trati, různe urychlovače a checkpointy, kterými musíte projet.

Online hry zdarma pro dva

Championship Rally

Online hra Championship Rally
Další 3D výborný závod na čas v prostředí publika okolo trati.

Caravan Racers

Online hra Caravan Racers
Moc zajímavá online hra pro dva. Závody na malé trati vidiné se shora, ale závodíte s autem s přívěsem. Na začátku si vyberete vzhled auta a typ trati (město, park kaňon).

Rural Racer

Online hra Rural Racer
Další závod pro dva hráče s pěkne provedenou závodní tratí, na výběr je hra pro jednoho nebo dva hráče.

Monster Truck

Online hra Monster Truck
Jezdíte s truckem po cestě, která je přes různé kopce a překážky a snažíte se je zdolat a nepřevrátit se přitom. Hra má hodně pěknou grafiku.

World Drifting

Online hra World Drifting
Skvělé závody v ještě lepší grafice, jen zkusit.

Park a Lot 2

Online hra Park a Lot 2
Vylepšené pokračování první verze hry Park a Lot.

On-line hry pro jednoho hráče

The Transporter

Online hra The Transporter
Dopravujete zásilku a na silnici se vyhýbáte různým naástrahám (vrtulník shazující bomby) a také sbíráte peníze dokud Vás nedostanou nebo nedojedete do cíle této online hry.

The Rider Pimper

Online hra The Rider Pimper
Jednoduchá online hra pro menší. Máte auto, které můžete upravovat a různě zdobit blbostmi.

Track Collector

Online hra Track Collector
Jezdíte po malém pravoúhlém městě za úkoly. V tom Vám překáží ostatní auta a chodci, kerých je jako much. Mimo to jsou tam policajti, do kterých nesmíte vrazit, jinak vás zatknou.

Ostatní hry

Hot Rods

Online hra Hot Rods
Skvělé závody dvou aut v 3D! Během závodů se vyhýbáte dalším autům na slilnicích a sbíráte různé bonusy, nebo třeba přídavné trisky, které vám umožní jet rychleji. Není problém jet v protisměru, jen tam jezdí auta :-). Provedení aut je skvělé, na to že jde o online hru přímo dokonalé!

Need for Madness

Online hra Need for Madness
Online hra provedená v zajímavé grafice. Závodíte s dalšími 4 soupeři na trati a vaším úkolem je provádět různé akrobatické kousky a tím získat co největší počet bodů. Nejde o hru pro dva hráče, ale závodíte s počítečem řízenými soupeři.

Park a Lot

Online hra Park a Lot
Docela náročná online hra. Vaším úkolem je od zákazníků přebírat auta a zaparkovat je na parkovišti a poté co se vráti jim auta opět vrátit. Aut je ale až příliš a stíhat to je docela těžké.

Crash test jump

Online hra Crash test jump
Cílem je v tomto online crash testu co nejvíce rozjet auto, musíte řadit, a pak nechat vyhodit figuru a trefit se s ním na druhé straně do zdi.

Všechny zde uvedené hry jsou plně zdarma!

České weby s on-line hrami zdarma

Zpět na hlavní stránku autoškoly

České weby s on-line hrami zdarma

 

© e-autoskola.cz | kontakt | návštěvnost | reklama ne serveru | webdesign: Ošklivý sup

Zac Efron | Miley Cyrus | Cestujeme letadlem | ICQ | Katalog odkazu | Chorvatsko | Norsko | Španělsko | Emil Hácha | doučování matematiky | Webcams.cz | SMS služba | Hodinky budoucnosti!

TOPlist