e-Autoškola.cz

Největší server věnovaný autoškolám: 19,482 unikátních návštěvníků za měsíc červen. 134,293 od začátku roku 2008!

Autoškola bleeee

Reklama

Doporučujeme: Skvělé Provident půjčky vyřeší Vaše problémy. Vyzkoušejte také půjčky bez registru ihned, Zákoné pojištění vozidel . Hledáte profesionální autoškolu v Praze? Zkuste V.I.P. autoškola Praha, které je vybavena moderními auty. Oblékněte si hip hop oblečení, stylové kalhoty, boty, tepláky. Krutý Hadry, to je fakt husté oblečení. Ceny oblečení již od 250Kč. Vaše zdraví. Společenské a deskové hry, PC hry a hračky.

Recenze www stránky Autadoterenu.cz

stránky: www.autadoterenu.cz - auta do terénu, pro práci a dobrodružství.

autadoterenu.cz

Stránka je přehledně uspořádána. Jediné nad čím člověk přemýšlí jsou odkazy pod hlavičkou. Není hned poznat, zda se jedná o navigaci webu, nebo odkazy na jiné stránky. V tomto případě se jedná o odkazy. Navigace webové stránky je umístěna vlevo.

Co nalezneme na serveru Autadoterenu.cz

Server autadoterenu.cz je zaměřen na terénní automobily a SUV. Je určen pro fanoušky a majitele těchto vozů, kteří vozy používají buď pro práci, nebo osobní účely.

Na stránce je sekce aktuality, kde jsou několikrát do měsíce přidávány nové články ze světa terénních automobilů. Články nejsou přidávány příliš často, zhruba jednou až dvakrát do měsíce.

Další sekcí jsou zajímavosti. Ačkoliv má sekce jiný název, než sekce předchozí, její obsah je shodný.

Odborná poradna

Velmi přínosnou sekcí je odborná poradna, kde se ostatní uživatelé serveru autadoterenu.cz snaží poradit s problémy jiných majitelů vozu.

Pokud máte nějaký problém a chcete napsat do poradny, stačí srolovat dolu, kde je formulář. Zadáte vaše údaje, váš dotaz a po schválení administrátorem bude dotaz vložen na server. Schválení příspěvku je prý z bezpečnostních důvodů. Zdá se mi to v dnešní době zbytečné a myslím si, že to pár lidí odradí od napsání svého dotazu. Pokud ovšem vydržíte a váš příspěvek je do poradny vložen, může vám na váš dotaz kdokoliv odpovědět. Nevím proč se sekce jmenuje odborná poradna, když na dotazy většinou odpovídají ostatní vlastníci vozů. To je zřejmě proto, že jsou zde přiloženy kontakty na servisy pro neodkladnou pomoc.

Připadá mi, že na stránku chodí pouze vlastníci pracovních terénních vozidel značky Aro.

Reklama

Další ze sekcí je diskuse, kde můžete diskutovat s ostatními o čemkoliv co se týká terénních vozů. U diskuse vůbec nechápu to, že se téma, které založíte, objeví až po schválení administrátorem.

Některé sekce, jako třeba "kalendář akcí" zejí prázdnotou. Můžete ovšem napsat pozvánku na nějakou akci, tím že vyplníte příslušná políčka formuláře. I zde musíte ovšem čekat na schválení adminem, takže pokud chcete, aby se o akci vědělo, měli by jste ji vložit o pár dní dříve.

Do sekce "reportáž akcí" jsou vkládány fotografie a články uživatelů serveru, kteří byli na nějaké akci týkající se terénních vozů, udělali nějaké fotky a napsali článek, který o akci vypovídal. Ačkoliv je v této sekci napsáno odešlete váš článek zde, po kliknutí se stránka přesměruje na úvod, takže nevím kam mají uživatelé článek zaslat.

Pokud se chcete pochlubit se svým vozem, nebo se podívat na vozy ostatních nadšenců terénních vozů, stačí se podívat do sekce já a moje auto.

Konečně je zde sekce "bazar". Zde je vidět, že webová stránka žije a je užívána řadou uživatelů. V této sekci můžete koupit, či prodat buďto automobil, nebo pouze náhradní díly. V bazaru přibude denně okolo tří inzerátů. Velkou výhodou této sekce ,oproti ostatním, je možnost vložení inzerátu ihned, bez čekání na schválení administrátorem.

Jako poslední tu máme E-shop, kde můžete nakupovat DVD a CD, která se týkají terénních vozů.

Závěrem o serveru Autadoterenu.cz

Sečteno a podtrženo: Server autadoterenu.cz je velmi přínosný zvláště pro majitele terénních vozů. Získáte zde mnoho informací a rad. Vaše dotazy budou takřka vždy zodpovězeny. Na serveru máte také možnost nakupovat a prodávat vozy, či součástky. Co bych vyčetl je schvalování článků a témat v diskusích. Myslím si, že to jen zdržuje a bylo by jednodušší občasné spamy, nebo nesmyslná témata, mazat ručně. Mnohé to může odradit od napsání tématu. Je výborné, že je zde sjednocení milovníků terénních vozů. Svědčí o tom sekce já a moje auto, kde se uživatelé chlubí se svými vozy a dělí se o své zkušenosti. Server autadoterenu.cz je tedy velmi přínosný a každý vlastník terénního vozu, či běžný uživatel(hledající informace, které se těchto vozů týkají) zde nalezne to, co potřebuje.

Reklama

Přehled recenzí

Přehled představení firem a webů

Chcete zde mít také článek o vašich stránkách, obchodě nebo firmě se zaměřením na auta nebo motorismus?
Možnosti reklamy

 

© e-autoskola.cz | kontakt | návštěvnost | reklama ne serveru | webdesign: Ošklivý sup

Zac Efron | Miley Cyrus | Cestujeme letadlem | ICQ | Katalog odkazu | Chorvatsko | Norsko | Španělsko | Emil Hácha | doučování matematiky | Webcams.cz | SMS služba | Hodinky budoucnosti!

TOPlist