e-Autoškola.cz

Největší server věnovaný autoškolám: 19,482 unikátních návštěvníků za měsíc červen. 134,293 od začátku roku 2008!

Autoškola bleeee

Reklama

Doporučujeme: Skvělé Provident půjčky vyřeší Vaše problémy. Vyzkoušejte také půjčky bez registru ihned, Zákoné pojištění vozidel . Hledáte profesionální autoškolu v Praze? Zkuste V.I.P. autoškola Praha, které je vybavena moderními auty. Oblékněte si hip hop oblečení, stylové kalhoty, boty, tepláky. Krutý Hadry, to je fakt husté oblečení. Ceny oblečení již od 250Kč. Vaše zdraví. Společenské a deskové hry, PC hry a hračky.

Recenze www stránky Automuzeum.cz

stránky: www.automuzeum.cz - Automuzeum magazín.

automuzeum.cz

O stránce Automuzeum.cz

Stránka působí při prvním spuštění chaotickým dojmem a je velmi špatně poznat, co by měla uživatelům přinést. Myslím si, že pokud nejste na této stránce již po několikáté, budete se zde velmi špatně orientovat.

Server založil Milan Bumba, který je redaktorem časopisu Motor Journal. Server byl založen hlavně proto, že měl Milan mnoho informací, které se do časopisy Motor Journal již nevešly. Rubriky se prý měnily a zakládaly hlavně podle množství získaných informací a podle zájmu čtenářů.

Dost už o samotném autorovi, přistupme k serveru. Ten má přinášet uživatelům různé potřebné informace okolo dění historických vozidel. Informace nezískává admin pouze sám, zasílají mu jej také čtenáři serveru. Server Automuzeum.cz spolupracuje dokonce s významnými servery, jako například: auto.cz, nebo idnes.cz. Má povoleno zveřejňovat jejich články týkající se historických vozidel. Jedná se tedy vlastně o jakési internetové noviny, s informacemi o motoristické historii a dění kolem historických vozidel. Rozhodně bych vytknul adresu URL, která je v každé fázi webu stejná. Je to nevýhodné hlavně v tom, že nemůžete kamarádovi zaslat odkaz na nějaký článek, protože URL zůstává stále Automuzeum.cz, nikoliv Automuzem.cz/clanek1.

Reklama

Sekce serveru Automuzeum.cz

Na stránce se nachází katalog odkazů, kde jsou různé firmy, zabývající se automobily. Je zde také napsáno, že: "AUTOMUZEUM.CZ je otevřeno již rok. Návštěvník zde najde různá historická vozidla z předválečné i poválečné doby. Muzeum také připomíná historii libereckých automobilek LINSER a RAF i místního rodáka, automobilového konstruktéra Ferdinanda Porsche. Muzeum je otevřeno každou neděli od 10.00 do 16.00 h".

Další zajímavou sekcí automuzeum.cz jsou akce. Jsou zde přidávány akce( týkající se historických vozidel), které se budou konat - jsou to akce, jako například rallye historických vozidel, sraz veteránů, aj.

Je zde také diskusní fórum, ve kterém je ale pouze jeden příspěvek, takže není zřejmě zaběhlé.

Na serveru se také nachází shop, kde jsou prodávány knihy a literatura, týkající se historických vozidel a všeho kolem nich. Pokud se rozhodnete knihu objednat a kliknete na "Objednat," kniha se neobjedná. Pouze vám naběhne váš email, ve kterém si budete muset napsat zprávu na email serveru Automuzeum.cz a uvést, o kterou knihu máte zájem.

V dalších sekcích jsou již zmiňované novinky a informace ze světa historických vozů.

Závěrem

Tento server na mne působil velice chaotickým dojmem a byl problém se zorientovat a najít potřebné informace. Kladně bych hodnotil to, že se autor snaží vyjít vstříc uživatelům serveru a zveřejňuje informace, které je zajímají, nebo které po něm vyžadují. Návštěvnost serveru je rozhodně vysoká, takže je zde velká komunita lidí. Server přináší aktuální informace okolo dění historických vozidel, konání akcí aj.

Reklama

Přehled recenzí

Přehled představení firem a webů

Chcete zde mít také článek o vašich stránkách, obchodě nebo firmě se zaměřením na auta nebo motorismus?
Možnosti reklamy

 

© e-autoskola.cz | kontakt | návštěvnost | reklama ne serveru | webdesign: Ošklivý sup

Zac Efron | Miley Cyrus | Cestujeme letadlem | ICQ | Katalog odkazu | Chorvatsko | Norsko | Španělsko | Emil Hácha | doučování matematiky | Webcams.cz | SMS služba | Hodinky budoucnosti!

TOPlist