e-Autoškola.cz

Největší server věnovaný autoškolám: 19,482 unikátních návštěvníků za měsíc červen. 134,293 od začátku roku 2008!

Autoškola bleeee

Reklama

Doporučujeme: Skvělé Provident půjčky vyřeší Vaše problémy. Vyzkoušejte také půjčky bez registru ihned, Zákoné pojištění vozidel . Hledáte profesionální autoškolu v Praze? Zkuste V.I.P. autoškola Praha, které je vybavena moderními auty. Oblékněte si hip hop oblečení, stylové kalhoty, boty, tepláky. Krutý Hadry, to je fakt husté oblečení. Ceny oblečení již od 250Kč. Vaše zdraví. Společenské a deskové hry, PC hry a hračky.

Recenze www stránky Autorecenze.cz

stránky: www.autorecenze.cz - recenze od řidičů pro řidiče

autorecenze.cz

První dojem

Autorecenze.cz je ucelená a přehledná stránka. Velice jednoduše se s ní pracuje a uživatel nemá problém s orientací. Jediné co bych vytkl je barva textu v menu, která se na starších monitorech nemusí zobrazovat příliš čitelně. Jinak je stránka velmi přehledná. Jedná se o web 2.0, tedy stránku, kde obsah tvoří sami uživatelé. Hodnotí své vozy, píší recenze, své zkušenosti a diskutují. Jsou zde také přidávány profesionální recenze, o které se stará vlastník webu.

Co nám Autorecenze.cz nabízí

Server přináší aktuální a zajímavé zprávy ze světa automobilů. Denně přichystá jednu a více zpráv, což svědčí o tom, že žije. Můžete zde číst profesionální recenze. Nejlepší jsou ovšem na serveru uživatelské recenze, kvůli kterým vlastně celý server funguje. Jsou to recenze motoristů, kteří se rozhodli napsat jak jsou spokojení se svým vozem, vypsat jeho klady a zápory a celkově jej ohodnotit. Tyto názory a zkušenosti jsou velmi užitečné při nákupu starých, či nových vozů. Každý uživatel má možnost vložit ke své recenzi obrázky svého vozu. Pro napsání recenze se nemusíte ani registrovat.

Jak napsat recenzi na serveru Autorecenze.cz

V navigaci zvolíte sekci Napsat recenzi. Napsání recenze je rozděleno do čtyř bodů. V první části vám vyjede formulář, kde zadáte své osobní údaje a také základní údaje svého vozu. Ty jednoduše vyberete z četného seznamu. Formulář je vcelku dobře ošetřen, a tak například neumožní zadat takový rok výroby, který ještě nebyl. V druhé části jsou napsána pravidla psaní recenze, která zahrnují psaní diakritiky, správné interpunkce a gramatiky a to, že článek musí obsahovat nejméně 250 slov. Ve třetí části už jen píšete vaše zkušenosti a názory. Recenze ovšem skutečně nesmí mít méně než 250 slov. Pokud by se tak stalo, nemohli by jste ji odeslat, takže by byla vaše práce s vyplňováním naprosto zbytečná. Konečně v poslední fázi vyplníte formulář, ve kterém hodnotíte jak jste s vozem spokojeni celkově. Poté stačí jen stisknout potvrzovací tlačítko odeslat.

Reklama

Co dalšího na Autorocenzích najdete

Pokud hledáte nějakou konkrétní recenzi, stačí zabrousit do sekce "seznam značek". Vyberete si zde příslušný vůz a čtete. Poslední, velmi přínosnou sekcí, jsou "inzerce", kde můžete nakupovat, nebo prodávat ojeté i nové vozy. Vložení inzerátu je velmi jednoduché a měl by jej zvládnout každý. Jinak můžete buďto číst nové inzeráty, nebo se pokusit vyhledat vůz dle různých aspektů, jako je například: cena, rok výroby, typ vozu aj.

Celkové hodnocení serveru Autorecenze.cz

Autorecenze.cz je velmi přehledný a pro uživatele lehko použitelný web. Cílem bylo zřejmě vytvořit kvalitní 2.0 web, což se serveru myslím daří. Zprávy ze světa automobilů jsou přidávány velmi často. Web poskytuje možnost inzerce, za což je mu připsáno další plus. Snaží se pomoci motoristům s výběrem vozů. Má pro to výborný koncept a v celkovém hodnocení tedy dopadl jako velmi přínosný a kvalitní server.

Reklama

Přehled recenzí

Přehled představení firem a webů

Chcete zde mít také článek o vašich stránkách, obchodě nebo firmě se zaměřením na auta nebo motorismus?
Možnosti reklamy

 

© e-autoskola.cz | kontakt | návštěvnost | reklama ne serveru | webdesign: Ošklivý sup

Zac Efron | Miley Cyrus | Cestujeme letadlem | ICQ | Katalog odkazu | Chorvatsko | Norsko | Španělsko | Emil Hácha | doučování matematiky | Webcams.cz | SMS služba | Hodinky budoucnosti!

TOPlist