e-Autoškola.cz

Největší server věnovaný autoškolám: 19,482 unikátních návštěvníků za měsíc červen. 134,293 od začátku roku 2008!

Autoškola bleeee

Reklama

Doporučujeme: Skvělé Provident půjčky vyřeší Vaše problémy. Vyzkoušejte také půjčky bez registru ihned, Zákoné pojištění vozidel . Hledáte profesionální autoškolu v Praze? Zkuste V.I.P. autoškola Praha, které je vybavena moderními auty. Oblékněte si hip hop oblečení, stylové kalhoty, boty, tepláky. Krutý Hadry, to je fakt husté oblečení. Ceny oblečení již od 250Kč. Vaše zdraví. Společenské a deskové hry, PC hry a hračky.

Recenze www stránky Hybrid.cz

stránky: www.hybrid.cz - hybridy, elektromobily, palivové články, ekologie, alternativní pohon.

hybrid.cz

První dojem

Design na první pohled nijak neuhrane. Jedná se o průměrně zhotovený web, který běží na redakčním systému drupal. Rubriky, které jsou vypsané jsou funkční. Jak již název napovídá, stránka je zaměřena na hybridní vozy. Neoplývá příliš barvami a působí tak na člověka stroze a jednoduše. Informace, které web poskytuje jsou ale cenné a přínosné.

Zaměření webu

Web je zaměřen pouze na hybridní automobily a vozy, které využívají alternativních pohonů. A co že to ty hybridní automobily jsou? Mnohé jistě napadne nevzhledný vůz, který se designerům příliš nepovedl. Tak to ale není. Hybridní není vzhled vozu, nýbrž motor. Ten totiž není funkční pouze z jednoho zdroje, jako tomu je například u benzinových motorů. Hybridní pohon je označení pro kombinaci více zdrojů energie k pohonu jednoho dopravního prosředku. Hybridní vozy bývají úsporné a zatěžují méně životní prostředí. Cílem serveru je informovat o novinkách v oblasti automobilů s alternativním pohonem, ať už se jedná o elektromobily, automobily na palivové články, hybridní auta, auta na vzduch aj. Stránka tedy není poutána pouze na hybridní vozy, ale zabývá se i vozy, které využívají jiných originálních zdrojů ke svému pohonu. Setkáváme se zde s rozsáhlejšími články, nebo novinkami ze světa hybridních automobilů. Stránky jsou co do informací rozhodně velmi přínosné.

Sekce

Zajímavou sekcí, kterou bychom u jiných webů jen špatně hledali je "Slovníček" pojmů, kde jsou definovány různé názvy z oblasti hybridních vozů. Na stránce se nachází diskusní fórum, které je ve výstavbě, takže zatím není funkční. V sekci "Katalog automobilů" můžete mezi sebou porovnávat hybridní vozy. Další sekce jsou tapety na plochu. Ty jsou určeny zjevně pro fanoušky hybridních vozů. V sekci "Galerie" se můžete setkávat s obrázky starších hybridních vozů, nebo naopak nových konceptů.

Reklama

Kvalita článků

Do měsíce se na www stránce hybrid.cz objeví jeden až dva články. Novinky jsou psány častěji. V konečném součtu zhruba jedna novinka denně.

Reklama na webu

Nachází se zde převážně kontextová reklama, která by neměla být pro návštěvníky příliš otravná. Zabírá ale na webu příliš místa, protože se vyskytuje na mnoha pozicích. V hlavičce je banner 468x60, další reklama je vkládána mezi články. Na stránce se nachází dvě menu. Do obou menu je možné vložit až dva reklamní formáty. Na webu je v součastné době možno umístit až 7 reklamních formátů.

Klady a zápory

Vyzdvihnul bych určitě to, že web je zaměřen pouze na hybridní vozy, tudíž zde nenaleznete nic, co by se jich netýkalo. Záporně bych hodnotil design, který nenadchne, ani neurazí. Lidé se ovšem raději vracejí na stránky, které se jim už na první pohled líbí. Web na mne kvůli jeho designu nepůsobí příliš uceleným dojmem, ačkoliv je po kódové stránce bez nedostatků. Novinky jsou přidávány celkem často, takže je zřejmé že web žije. Informace, které server poskytuje jsou cenné a pomáhají při výběru hybridních vozů. V celkovém hodnocení tedy hybrid.cz dopadl celkem dobře.

Reklama

Přehled recenzí

Přehled představení firem a webů

Chcete zde mít také článek o vašich stránkách, obchodě nebo firmě se zaměřením na auta nebo motorismus?
Možnosti reklamy

 

© e-autoskola.cz | kontakt | návštěvnost | reklama ne serveru | webdesign: Ošklivý sup

Zac Efron | Miley Cyrus | Cestujeme letadlem | ICQ | Katalog odkazu | Chorvatsko | Norsko | Španělsko | Emil Hácha | doučování matematiky | Webcams.cz | SMS služba | Hodinky budoucnosti!

TOPlist